Przejdź do treści
Wróć do listy

wernisaż: Szczecińskie historie i scenerie – z miłości do Szczecina

Więcej informacji

“Szczecińskie historie i scenerie” jak pięknie powiedziała Inga Iwasiów. Ze zdjęciami, bo to od nich zaczęły się moje kamieniczne wędrówki. I z książkami, ponieważ zdjęcia powstały z marzenia o wydaniu albumu w którym się znajdą.

Wystawa gromadzi prace szczecińskich opiniotwórców: Lubię Szczecin – fotografia Anna Niemiec, Niko3ek – Nikola Gawrońska , Agnieszki Januckiej-Popiołek i moimi połączony z panelem literackim “Szczecińskie historie i scenerie” w którym wezmą udział Inga Iwasiów – pisarka , Sylwia Trojanowska – pisarka , Leszek Herman , Przemysław Kowalewski – autor, Michał Dłużak i ja. Panel poprowadzi Krzysztof Lichtblau Pan od książek .

Po panelu będzie możliwość zakupu książek obecnych autorek i autorów i otrzymania autografu. Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki zróbmy prezent sobie lub komuś bliskiemu. Szczecińska książka z autografem ulubionego autora cieszy co najmniej podwójnie, a kupiona w księgarni kameralnej ma dodatkową supermoc. Wzmacnia także lokalną tożsamość mieszkańców Szczecina.

Zobacz także